Кошик
68 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ ВТФ "Лемус" - дренаж, дренажні системи водовідведення
+380 (67) 825-60-50
+380 (95) 225-21-25
Монтаж зливової каналізації та водовідведення. Проектування
влево
 • Монтаж зливової каналізації та водовідведення. Проектування, фото 2
 • Монтаж зливової каналізації та водовідведення. Проектування, фото 3
 • Монтаж зливової каналізації та водовідведення. Проектування, фото 4
 • Монтаж зливової каналізації та водовідведення. Проектування, фото 5
 • Монтаж зливової каналізації та водовідведення. Проектування, фото 6
вправо

Монтаж зливової каналізації та водовідведення. Проектування

 • Послуга

від 300 ₴

+380951065343
 • +380 (67) 825-60-50
 • +380 (95) 225-21-25

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики

У нас можна замовити:

 • Виїзд і повноцінна консультація фахівця;
 • Проектне рішення системи водовідведення;
 • Пристрій систем ливневого водовідведення під ключ;
 • Шеф монтаж -25% від кошторисної вартості робіт;
 • Придбати елементи систем водовідведення.

Зливова каналізація — один з обов'язкових компонентів інженерних мереж на будь-якому облаштованій ділянці. Її основне завдання — збір дощової і талої води, її транспортування по трубах і жолобами і відведення в резервуари для накопичення рідини або до дренажних споруд.

У Дніпрі та Дніпропетровської області клімат робить облаштування дощової каналізації не просто бажаним, а необхідним. Без мережі для водовідведення в періоди сильних злив або танення снігу ділянку буде заболочуватися, а попадання води під фундамент призведе до ще більш неприємних наслідків. Ось чому проектування лівневок, їх монтаж, обслуговування або ремонт варто доручити фахівцям ТОВ ВТФ «Лємус» з високою кваліфікацією.

Монтаж зливової каналізації: ціна Дніпро, Кам'янське, Новомосковськ

Кількість накопичених опадів негативно впливає на весь будинок і двір: вимивається підстава фундаменту і садові доріжки. При весняних перепадах відлиг і заморозків стікає з даху вода може накопичуватися під будинком, згодом перетворюючись у лід. Це веде до повільного, але вірного руйнування фундаменту, загального зниження терміну експлуатації.

Ціна монтажу зливової каналізації менше вартості ремонту будинку. Замовте роботи з монтажу професійної організації, і будьте впевнені у якісному і грамотному пристрої.

Установити зливову каналізацію і дощоприймач: ціна

У Дніпрі та області є не так багато організацій, що вмонтовують зливні каналізаційні мережі з достатнім рівнем якості. ТОВ ВТФ «Лємус» входить в їх число: компанія не тільки виконує монтажні роботи, а також розробляє проекти мереж водовідведення з урахуванням характерних особливостей ділянок.

На ціну прокладання дощової каналізації на прибудинковій території, в приватному домоволодінні або виробничої майданчику впливають:

 • Наявність підготовленої проектної документації (якщо її немає — інженери компанії виконають проектування та всі необхідні розрахунки).
 • Площа ділянки, її конфігурація.
 • Наявність об'єктів, які ускладнюють прокладку комунікація для відведення дощових стоків.
 • Вимоги до ефективності зливову каналізацію.
 • Вибрані комплектуючі — жолоби, дощоприймачі, пісколовки і т. д.

Попередня вартість проекту з реалізацією (документація + обладнання + прокладання дощової каналізації) обговорюється на етапі затвердження заявки. Для формування підсумкової кошторису на об'єкт виїжджають інженери ТОВ ВТФ «Лємус» — вони вивчають територію, заміряють перепади рельєфу і проводять заміри, потрібні для розрахунку довжини інженерних комунікацій.

Монтаж зливової каналізації: прокладка і установка

Зливова каналізація являє собою складну систему дощоприймачів, труб і колодязя. Її головна мета – порятунок жителів приватного будинку від води на ділянці, запобігання розмокання землі на придворовой території з-за скупчуються калюж. Не менш важливо грамотно організувати дощову каналізацію в громадських місцях (торговому центрі, аеропорту, АЗС, на складі і так далі).

Проектування зливової каналізації

Все починається з детальної розробки системи, для якої фахівці повинні оперувати певним набором даних про стан ділянки:

 • Ландшафтні особливості території.
 • Розташування архітектури і технічних споруд.
 • Характеристика ґрунту на ділянці (в першу чергу, глибина промерзання).
 • Середньостатистична ступінь опадів.
 • Загальна площа стоку (підсумкову величину отримуємо при додаванні всіх дахів і водонепроникних поверхонь).

Будь-яка допущена дилетантом помилка призведе до некоректного функціонування всієї системи.

Проектування починається з огляду території і виконання вимірів. Після цього інженери компанії готують проект, попередньо виконуючи розрахунки пропускної здатності труб або жолобів. На підставі розрахунків:

 • Вибирається оптимальна конфігурація контурів водовідведення.
 • Формується специфікація обладнання — труб, дощеприймальників, жолобів з решітками, пісковловлювачів.
 • Готується схеми монтажу комунікацій і детальні креслення окремих вузлів.

Перед початком монтажу проект зливової каналізації погоджується з власником ділянки або відповідальною особою. Монтажні роботи починаються тільки після внесення всіх виправлень і затвердження проекту.

Монтаж зливову каналізацію, дощоприймача

Монтаж дощоприймача стандартної серії на ж/б підставу в бетонну обойму згідно відміток вертикального планування (під нівелір) з підключенням до мереж. Установка дождепримника + матеріали = 700 грн/шт. без урахування вартості дощоприймача.

Для збору дощових та талих вод використовуються точкові і лінійні системи водовідведення. Їх відмінності:

 • Основний елемент точкової системи — зливоприймач. Його виконують установку або в нижній точці рельєфу, або навпаки водостічної труби. Мережа дощеприймальників з'єднується підземними трубами, які потім відводять в колодязь для збору вологи.
 • Лінійна система представлена мережею жолобів (лотків), закритих гратами. Збір вологи відбувається по всій довжині відкритого жолоби, тому для доріжок і майданчиків використання лінійного водовідведення буде кращим.

На територіях з великою площею монтаж зливової каналізації ведеться з комбінованого типу. Це значить, що використовуються не тільки лотки, але і зливоприймачі, а всі елементи з'єднуються в єдиний контур.

Монтаж проводиться за такою схемою:

 • Спочатку на грунт наноситься розмітка. При розмітці орієнтуються на контури трас, зафіксовані в проектній документації. Завдяки високій кваліфікації робочих розмітка виконується якісно, що дозволяє уникнути неповного збору стоків.
 • Наступний етап — земляні роботи. Всі елементи зливової каналізації розміщуються нижче рівня ґрунту, тому робочі копають траншеї і котловани з попередньо нанесеною розміткою. Габарити траншей і котлованів розраховують таким чином, щоб вони вміщували лотки та зливоприймачі, з достатнім запасом.

Важливо! Траншеї для підземних труб копають з таким розрахунком, щоб труба розташовуючись нижче рівня промерзання грунту. Якщо це неможливо, то ще на етапі проектування передбачається теплоізоляція всіх трубопроводів.

 • Далі траншеї готують до монтажу обладнання. Дно обов'язково вирівнюють, а потім зміцнюю, укладаючи піщану або піщано-гравійну подушку. Крім ідеального вирівнювання утрамбована поверхню виконує ще одну важливу функцію: захищає досить важкі конструкції від осідання.
 • Монтаж лотків, труб, дощеприймальників і пісковловлювачів проводиться після завершення земляних робіт. Всі елементи зливову каналізацію встановлюють на передбачені проектом місця і з'єднують один з одним максимально герметично. Спосіб герметизації залежить від матеріалу — бетонні конструкції з'єднують із застосуванням розчину, пластикові вироби кріплять за допомогою полімерних герметиків.

Зібрана лівнівка тестується — дуже важливо, щоб дотримувався ухил у бік колодязя, і не було порушень герметичності. Тільки після успішного тестування траншеї засипають з подальшим монтажем дорожнього покриття або висівом газонних трав.

Розцінки на монтаж зливової каналізації в Дніпрі

Зливова каналізація універсальна у використанні, вона використовується як для об'єктів промислового та торгового призначення, так і для житлових будинків. Незважаючи на простоту монтажу, проектування і установка вимагають практичних знань і досвіду. Щоб уникнути помилок та забезпечити свій будинок надійною зливовою каналізацією, довірте роботу кваліфікованим фахівцям!

Монтаж систем каналізації: ціна в Дніпрі та області

При замовленні послуг з монтажу зливи в Дніпрі в ТОВ ВТФ «Лемус» вартість робіт буде цілком доступною — тим більше, що при благоустрої ділянок великої площі можливе отримання оптових знижок. Невисокі ціни забезпечуються за рахунок прямих поставок комплектуючих від виробників - це дає змогу знизити собівартість монтажних робіт за рахунок меншої націнки.

Крім того, висока кваліфікація майстрів та багаторівнева система контролю якості дозволяє гарантувати стабільну роботу зливової каналізації протягом усього терміну експлуатації. Тим більше, що обслуговування зливки ви також можете доварити фахівцям нашої компанії.

Основні атрибути
Выбор оказываемых услугМонтаж
Інформація для замовлення
 • Ціна: від 300 ₴
Монтаж зливової каналізації та водовідведення. ПроектуванняМонтаж зливової каналізації та водовідведення. Проектування
Послуга
від 300 ₴
+380951065343
 • +380 (67) 825-60-50
 • +380 (95) 225-21-25

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner