Кошик
68 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ ВТФ "Лемус" - дренаж, дренажні системи водовідведення
+380 (67) 825-60-50
+380 (95) 225-21-25

Автономна каналізація для приватного будинку, дачі

Для утилізації стічних вод, які утворюються при експлуатації дачі або іншого заміського об'єкта, монтуються системи їх очищення.

Монтаж автономної каналізації для приватного будинку, дачі, мотелів, ресторанів, невеликих виробництв: схема і принцип роботиОсновним елементом таких каналізаційних установок можуть служити різні споруди — від найпростішої вигрібної ями до складного багатокамерного септика. І все ж найбільш ефективну очистку стоків забезпечують станції, що працюють за принципом біорозкладу органіки.

Монтаж автономної каналізації для приватного будинку, дачі, мотелів, ресторанів, невеликих виробництв: схема і принцип роботи

Там, де немає можливості підключитися до колектора, зазвичай практикують монтаж очисних споруд під ключ. Такі системи можуть бути встановлені:

 • У приватних домоволодіннях за межею міста.
 • На дачах.
 • На заміських комерційних об'єктах — мотелях, кафе, ресторанах.
 • На території невеликих промислових підприємств.

Продуктивність автономного обладнання обмежена, тому воно зазвичай використовується для приватних будинків і інших об'єктів з невеликою кількістю мешканців.

Для утилізації більшого обсягу стічних вод використовуються більш продуктивні локальні очисні споруди.

Автономна біо каналізація під ключ для приватного будинку, котеджу, невеликих мотелів, кафе, ресторанів, адміністративних будинків, невеликих виробництв

Автономна біо каналізація під ключ для заміського будинку, дачі, котеджу, невеликих мотелів, кафе, ресторанів, адмін будинків, невеликих виробництв Побутові стоки містять велику кількість органіки, попадання якої в навколишнє середовище — в першу чергу в ґрунт, ґрунтові води або відкриті водойми — неприпустимо. Для того, щоб стічні води можна було утилізувати або використовувати (для поливу або технічних потреб) їх піддають очищенню.

Одна з найбільш ефективних методик — повне окислювання органічної частини стоків, що виробляється в спеціальних ємностях. При попаданні в резервуар рідкі відходи:

 • Очищаються від твердих домішок, піску і інших включень.
 • Аеруються з застосуванням механічних або пневматичних аераторів.
 • Окислюються в аеробних умовах (тобто з доступом кисню) до повного розкладання органіки.

Окислення піддаються як тверда, так і рідка фракція. Завдяки цьому в короткі терміни руйнується більша частина органічних сполук, що забезпечує високу якість.

Для того, щоб апаратура, змонтована під ключ на дачі або на іншому об'єкті, стабільно працювала і в холодну пору року, її необхідно захистити від промерзання. Найпростіший спосіб — установка резервуара нижче рівня ґрунту (іноді — з додатковою теплоізоляцією). У цьому випадку окислення органіки йде з нормальною швидкістю, крім того, при такому розміщенні забруднена рідина надходить в резервуар для знезараження самопливом.

Автономна каналізація для приватного заміського будинку, дачі, мотелю, кафе – асортимент

Автономна каналізація для приватного будинку, дачі, мотелю, кафе – асортимент і як правильно вибратиДля дач, мотелів, заміських котеджів і інших аналогічних об'єктів з невеликою кількістю жителів доцільний монтаж автономної каналізації з невеликою пропускною здатністю. Основу асортименту компанії «Лємус» в цієї категорії становлять установки SA.

Автономна каналізація: маркування залежно від продуктивності

Очисні установки SA, призначені для монтажу під ключ автономної каналізації в приватних будинках працюють за принципом, описаним вище. Усередині резервуарів сполучених з трубами, забезпечується біологічна деструкція органічних речовин. Основне призначення біоустановок SA — очищення побутових стоків, але допускається і переробка промислових підприємствах зі схожим якісним та кількісним складом.

Одна з переваг BioEng — зручна і зрозуміла маркування. Числовий індекс в назві моделі приблизно відповідає кількості осіб, на яку розрахований резервуар. Так, наприклад:

 • Для дачного будиночка з низьким рівнем навантаження на стічну мережа підійде модель SA4.
 • SA6 або SA8 — оптимальний вибір для приватних будинків, у яких велика сім'я живе протягом усього року.
 • Моделі SA10 і SA15, здатні переробити до 2 або 3 кубометрів відповідно, вибирають для монтажу під ключ при формуванні каналізаційної мережі заміських ресторанів, мотелів.

Система автономної каналізації для заміського будинку, ресторану, багатоповерхового будинку - як правильно вибрати і не прогадати

Система автономної каналізації для заміського будинку, ресторану, багатоповерхового будинку - як правильно вибрати і не прогадатиОсновна складність при виборі біо септика або іншого агрегату для біологічної переробки полягає саме в підборі очисного обладнання з потрібними характеристиками. Тут варто орієнтуватися на такі міркування:

 • Автономні станції біологічної очистки добре справляються з обсягами від 1,5 до 3 кубометрів на добу. Тому для невеликих заміських об'єктів, які не створюють сильну навантаження на каналізацію, оптимальним вибором будуть апарати серії SA.
 • Для котеджних селищ, багатоквартирних будинків, великих пансіонатів і готелів використовуються локальні очисні споруди з продуктивністю від 5 кубометрів на добу і більше. Проектуються з урахуванням планування об'єкта і кількості людей і можуть бути укомплектовані різними постачанням.

У будь-якому випадку крім самої очисної станції для благоустрою ділянки треба набувати також: лінійний водовідвід точковий водовідвід, колодязі, люки та дощоприймачі, труби, лотки і інші комплектуючі. Вимоги до якості такого допоміжного пристрою досить високі   але від його надійності багато в чому залежить і стан ґрунтів на ділянці, та комфорт людей, які на ній проживають.

Установка автономної каналізації для приватного будинку, дачі, кафе, адміністративних будівель - біо септик Дніпро

Основний напрямок роботи компанії «Лємус» — продаж і постачання систем біоочищення стічних вод, локальних очисних споруд та іншого для благоустрою заміських котеджів і інших віддалених від міських комунальних мереж об'єктів. Але крім продажу очисної апаратури фахівці ТОВ «Лємус» також професійно виконують під ключ встановлення біологічного очищення.

Роботи проводяться за такою схемою:

 • Проектування мережі утилізації стічних вод з розрахунком обсягу переробляються фекальних вод і з вибором місця для монтажу станції біологічного очищення.
 • Земляні роботи — підготовка котлованів і траншей.
 • Прокладка труб.
 • Встановлює станції біологічного окислення побутових стоків.
 • Підключення та налаштування.
 • Теплоізоляція та інші роботи по оформленню.

Автономна каналізація під ключ для приватного заміського будинку, дачі - ціна ДніпроПісля перевірки герметичності всіх з'єднань виконується тестовий запуск. При монтажі під ключ важливо врахувати ряд нюансів, тому запровадження варто доручати фахівцям з високою кваліфікацією.

Автономна каналізація під ключ для приватного заміського будинку, дачі - ціна Дніпро

Стабільно працює каналізаційна система — запорука комфортного проживання в заміському котеджі або в дачному будиночку. При цьому економія на системі прочищення недоцільна — навіть якщо вибір буде зроблений на користь найдешевшого варіанту (вигрібної ями), витрати на її відкачування «з'їдять» всю економію. У список витрат додатково варто включити можливі штрафи при екологічній перевірці — утилізація підприємствами не пройшли досить якісну чистку фекальних вод заборонена чинним законодавством.

З цієї точки зору біологічний септик SA буде цілком розумним вибором. Ціна (навіть з урахуванням витрат на монтаж під ключ) цілком доступна — при цьому повне окислення органіки забезпечує високу якість біохімочищення. Автономність апаратури теж на висоті — правильно змонтована і налагоджена система практично не вимагає уваги і додаткових вкладень.

ТОВ «Лємус» — один з найбільших в Дніпропетровській області постачальників апаратури для автономної каналізації, дренажу та зливової каналізації, а також допоміжних матеріалів (від каналізаційних люків до композитної арматури і сітки). Досвід роботи більше 20 років дозволяє компанії відбирати для поставки тільки якісне обладнання та комплектуючі, а доступні ціни роблять співпрацю максимально вигідним і для оптових, і для роздрібних замовників.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner