Кошик
68 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ ВТФ "Лемус" - дренаж, дренажні системи водовідведення
+380 (67) 825-60-50
+380 (95) 225-21-25

Локальні очисні споруди

Локальні очисні споруди під ключ для приватного будинку, котеджу, готелів, багатоповерхових будинків від ТОВ ВТФ Лємус.

Автономні системи біологічної очистки монтуються в першу чергу на території приватних будинків та інших невеликих об'єктів. Якщо ж виникає необхідність в знезаражування і утилізації серйозного обсягу стоків — доцільним буде монтаж під ключ локального очисної споруди стічних вод, зливових стоків.

Встановлення локальних очисних споруд та принцип дії

При локальній очищенню каналізаційних і зливових стоків можуть використовуватися різні рішення — від багатокамерних септиків до станцій, які забезпечують біорозпад органіки. Чим ефективніше система справляється з мінералізацією органічних речовин у стічних водах і приводить їх в інертну форму, тим вищою буде якість очищення.

Локальні очисні споруди каналізації, для зливових стоків, очищення стічних вод

Найчастіше вони працюють за принципом повного окислювання органічної частини рідких відходів:

 • При попаданні в резервуар рідина проходить пескоулавливающий фільтр, збирає величезну частину твердих мінеральних частинок.
 • Пневматичні або механічні аератори насичують повітрям рідина, що містить потрібний для окислення кисень.
 • Окислення органіки з участю мікробного комплексу дозволяє очистити воду, видаливши з неї до 98% органічних забруднювачів.

За цим принципом працює більша частина споруд, які відповідають за очищення фекальних стічних вод, промислових або зливових стоків. Такі вироби відрізняються по ефективності і продуктивності: різні об'єм резервуара і різна компонування багато в чому визначають, яка дола органіки може бути видалена.

Проектування локальних очисних споруд і принцип роботи

При проектуванні системи знезараження та утилізації каналізаційних або зливових стоків потрібно враховувати маштак об'єкта, який прямо пропорційний обсягу продукуються рідких відходів. Якщо автономна каналізація, яка працює за принципом біорозкладу органічних компонентів, підійде в першу чергу для приватного будинку, то локальні очисні споруди краще встановлювати:

 • В котеджних селищах.
 • На великих і середніх виробництвах.
 • На території готелів, пансіонатів і будинків відпочинку.
 • На автомийках і т. д.

Якщо необхідно переробляти не тільки побутові, але і зливові стоки, то крім самої установки монтуються системи лінійного водовідведення або системи точкового водовідведення. Для їх монтажу використовується спеціальні лотки, каналізаційні труби, колодязі, каналізаційні люки та інші комплектуючі.

Локальні очисні споруди ціна в Дніпрі – АСОРТИМЕНТ

Поряд з компактними автономними джерелами ТОВ «Лємус» поставляє також очисні споруди локального типу для великих об'єктів з солідним кількістю мешканців, відвідувачів або персоналу.

Локальні очисні споруди під ключ Дніпро - як правильно вибрати і підібрати

Лінійка виробів від фірми SB включає види з продуктивністю від 3 до 50 кубометрів добу. Маркування категорій дозволяє відразу оцінити ефективність діяльності тієї або іншої конструкції, і вибрати варіант з урахуванням актуальної потреби в очищенні:

 • Моделі ЅВ5 і ЅВ8 можуть підійти для великих приватних домоволодінь, а також для невеликих селищ (на кілька ділянок — один ЛОС).
 • Пристрою, починаючи з ЅВ10, орієнтовані в першу чергу на комерційне застосування. Їх можна встановлювати на території заміських ресторанів. Готельних комплексів і т. д.
 • Максимальну продуктивність мають вироби ЅВ40 і ЅВ50. Їх сфера застосування — житлові комплексны, котеджні селища, великі готелі та виробничі підряди.

Переваги локальних очисних споруд зливових стоків і стічних вод від SB

У продукції заводу SB, яка використовується для видалення органічних забруднень з рідких побутових і промислових відходів, а також зі стічних вод є цілий ряд переваг. В першу чергу важливі:

 • Високу якість очищення рідини (не менше 98%, що дозволяє утилізувати її без порушення природоохоронних норм або використовувати для господарських потреб).
 • Герметичність резервуарів, що виключає інфільтрацію в грунт і водоносні горизонти.
 • Простота в експлуатації: після установки і настройки система практично не вимагає уваги власника об'єкта.
 • Стійкість до відмов і поломок.
 • Відсутність неприємного запаху.
 • Тривалий термін безаварійної експлуатації.

Виробляються резервуари з матеріалу на основі поліпропілену — досить міцного, стійкого до різних впливів і хімічно інертного. Моделі до ЅВ10 роблять на основі листового поліпропілену для виробництва зразків ЅВ15 — ЅВ50 використовується поліпропіленовий матеріал стільниковою структурою. Наявність у цього матеріалу ребер жорсткості підвищує стійкість ємностей до тиску і механічних впливів, що дозволяє робити установки, розраховані на максимальну добову кубатуру.

Монтаж локальних очисних споруд в Дніпрі

Компанія «Лємус» виконає установку під ключ будь-яких систем для очищення стічних вод в Дніпрі або іншому місті України. На нашому рахунку — безліч реалізованих проектів різного ступеня складності, а висока кваліфікація майстрів разрешет виконувати всі діяння швидко і якісно.

Оснащення садиби системою для очищення рідких відходів починається з проектування. На цьому етапі інженери підприємства розраховують оптимальний обсяг резервуара з урахуванням площі території, кількості персоналу, відвідувачів або мешканців, наявних комунікацій. Місце для монтажу вибирається з урахуванням дотримання всіх санітарних норм і зручності використання.

Після узгодження комплектації очисної установки, плану робіт і кошторису фахівці компанії виконують такі операції:

 • Розмітку спецділянки.
 • Риття котловану і траншей для прокладки трубопроводів.
 • Підготовку підстави для установки обладнання.
 • Доставку та її розміщення в котловані*.
 • Прокладку та підключення труб.
 • Контроль герметичності всіх з'єднань.
 • Пусконалагоджувальні роботи.

*Зверніть увагу! Оснащення BioEng допускає як установки нижче рівня ґрунту для надходження рідини самопливом, так і наземний монтаж. У другому випадку обов'язково потрібно теплоізоляція резервуара для захисту від промерзання в зимовий період або ж зведення захисної споруди. При наземної установки під ключ також необхідно включить в систему фекальний насос або аналогічний пристрій, яке забезпечить подачу відходів у бак для знезараження.

Локальні очисні споруди під ключ для приватного будинку, автомийки, для зливових стоків, очищення стічних вод, для промисловості, готелів, комплексів, виробництв - ціна Дніпро

Очищення великої кількості стоків, які не можна утилізувати шляхом скидання в каналізаційний колектор централізованої системи — складна інженерна завдання. Обладнання, яке постачає організація «Лємус», дозволяє вирішити цю задачу максимально ефективно за мінімальних витрат на обслуговування і мінімальних витратах часу власника спецоб'єкту. При цьому:

 • Великий асортимент дає можливість підібрати апаратуру, параметри якої максимально відповідають актуальним потребам об'єкта (чим більше людей будуть продукувати стоки — тим більший обсяг відходів потрібно очищати за одиницю часу).
 • Якість продукції строго контролюється.
 • Монтаж устаткування для очищення стічних вод і зливових стоків виконує кваліфікована бригада.

  Ціни на всю продукцію, спецобладнання для збору зливових стоків, автономну каналізацію та інші комплектуючі цілком доступні. Постійним замовникам та великооптовим покупцям надаються знижки, що робить співпрацю з компанією ще вигіднішою. Замовити очисні споруди для очищення рідких відходів з доставкою та монтажем під ключ можна по телефону, або залишивши онлайн-заявку на сайті компанії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner