Кошик
70 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ ВТФ "Лемус" - дренаж, дренажні системи водовідведення
+380 (67) 825-60-50
+380 (95) 225-21-25

Стаття про Автономні каналізації

            Автономна каналізація "Bioeng"- це унікальний запатентований винахід (патент UA 90230 U). Наші станції біологічної очистки побутових стоків не мають аналогів в Україні і унікальні тим, що не вимагають спеціального обслуговування. Довіривши нашому професіоналізму і досвіду, ви назавжди забудете про проблеми, пов'язаних з каналізаційними відходами та подальшою їх утилізацією.
Чому? Відповідь проста як і сам винахід, засноване на використанні того, що нам дала сама природа. Каналізаційні відходи містять у своїй основі органіку, азот і фосфор, ми лише додали до них кисень, прискоривши тим самим процес життєдіяльності бактерій, за допомогою якого в результаті отримуємо чисту воду (95-98%) і активний мул. Воду ми можемо використовувати для поливу, дренажу, в системі опалення та інших технічних цілях. Активний мул, який накопичується роками ― як добриво.
Дуже важливий момент, мабуть один з найважливіших, що відрізняє нашу станцію від її попередників (вигрібних ям, септиків) ― процес повного окислення, а не гниття!!!! Тому всередині станція не має запаху і є екологічно чистою! А робота септиків заснована на процесі гниття, що сприяє розмноженню інфекційних бактерій і згодом потребує доочищення, тобто додаткових витрат. Обслуговування нашої станції не вимагає особливих зусиль: чистка фільтра, компресора і хутро чистку при необхідності. Споживання ел.енергії min 50Вт на добу. Навіть, якщо припинити подачу кисню компресором, станція не перестане функціонувати, лише уповільниться процес окислення.
Таким чином, наші станції ― це певна формується культура . Ми хочемо, щоб ви жили в екологічно чистому місці і самі ж не забруднили середу, в якій живете.

З'явився новий сленг ― очисні «Bioeng»!!!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner