Кошик
68 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ ВТФ "Лемус" - дренаж, дренажні системи водовідведення
+380 (67) 825-60-50
+380 (95) 225-21-25

Застосування композитної армади

1. Весь спектр котеджного будівництва: фундаменти монолитні, стрічкові, давні доріжки, фундаменти під стіни і огорожі, гнучкі зв'язки для трьохшарових стін або зовнішньої облицювання, як стержні для садових рослин і т.д.
2. Використання в бетонних спорудах і спорудах громадянського та промислового призначення.
3. Для використання легких і важких бетонних блоків: пеньобетон, плити перекриттю, фундаменти або стрічкові фундаменти з можливістю зменшення захисного шару бетону внаслідок несприйнятливості до агресивного середовища, у тому числі хлористих солі, луг та кислоти.
4. Цегляна споруда, у тому числі дюбелів (гігільні зв’язки) для того, щоб прикріпляти зовнішній теплоізоляції стін будівель і трискладних стін, щоб збільшити енергоефективність споруди (у 400 разів менша теплопровідність).
5. Як сіток і стержня в конструкціях.
6. Застосуванням у щільному контакті з водою є береговиділення, річкові, озерні, морські та припортові споруди, басейни, фонтани, стоки, дренаж і т.д. (знеохоча до агресивного середовища, в тому числі хлористі солі, луг і кислоти).
7. Дренаж, медіорація і водовідвід (неввічливість до агресивного середовища, у тому числі хлорові солі, лужі та кислоти)
8. Дорогенька основа: несприйнятлива до дорожніх реагентів, збільшує період дорожнього покриття на 30-35%, перетворює вертикальні навантаження на горизонтальні, зменшує відображення тріщин, збільшує міжремонтний період.
9. Вироби з бетону з передвагою та ненапругою (освітлювальні опори, опори ЛеП, зрошувальні трави ЛеП, дорожні та тротуарні плити, парканні плити, ребраки, стовпи, опори, залізничні шпали, фасонні вироби для коллекторів, трубопровідних і траспровідних (теплоцентрали, кабельні канали) комунальних систем.
10. Під час зведення "ТЕРМОДОМУ"
11. Елементи інфраструктури хімічних похідів
 

Застосування композитної армади збільшує термін служби конструкцій в 2-3 рази порівняно з використанням металевої армади особливо, під впливом на них агресивних факторів, у тому числі вібрацій, солей, лужних і кислот

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner